KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16568447
nr 1656 8447
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Oljemålning, "Vatten och kaos. Signerad. Olja på pannå, 8x26, yttermått inklusive ram. 25x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:05:19
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg